Par mums
Выбор языка / Valodas izvēle

Mēs esam izveidojuši Educare vecākiem, kuri vēlas palīdzēt saviem bērniem sasniegt vilabākos rezultātus.Pārvarēt grūtības. Rast pārliecību par sevi un saviem spēkiem. Attīstīt talantus.

Mēs atradīsim pasniedzēju, privātskolotāju vai repetitoru Jūsu bērnam. Un nodarbības vairs nebiedēs un negarlaikos, tās sāks aizraut, iedvesmot un sniegt prieku bērnam. Tāpēc, ka mēs esam pārliecināti, ka patiesai izglītībai ir jābūt tieši tādai. 

Mūsu komanda:

 

Tatjana Boguševiča – sociālo zinātņu doktore, pasniedz divās augstākās izglītības iestādēs: Rīgas Stradiņa universitātē un Vidzemes augstskolā. Daudzu publikāciju autore, absolventu palīdzības programmas karjeru uzsākot, „Start Strong” līdzautore. Stratēģiskās Izglītības centra dibinātāja. Centra darbība ir vērsta uz jaunu cilvēku apmācīšanu uzņēmējdarbības jautājumos. Britu starptautiskās skolas projekta Latvijā direktore.

 

Viktors Gluhovs – matemātikas skolotājs. Pasniedz izglītības iestādē DLD College Londonā. Iepriekš ir bijis matemātikas skolotājs Rīgas 40.vidusskolā - vienā no labākajām Latvijas skolām. Maskavas fizikas – tehniskā institūta absolvents. Izglītības ministrija, Ministru kabinets un Latvijas prezidents, kā arī Rīgas dome kopumā 28 reizes ir apbalvojusi par izciliem nopelniem izglītības jomā.  Prēmiju “Zelta pildspalva”  un Ata Kronvalda prēmijas laureāts. Viktora skolnieki ir ieguvuši 9 medaļas starptautiskās matemātikas olimpiādēs un 79 – Latvijas  olimpiādēs.

Mūsu adrese

Antonijas 24, LV-1010

Rīga, Latvija

Uzrakstiet mums:

Saņemt jaunumus:

S5 Box